System CRM dla Twojej branży


Przykłady wspieranych branż

Synergius CRM to system CRM dla firm, którego zadaniem jest wsparcie handlowców w procesie przedaży. Program CRM może być wykorzystany w każdej branży. Przeznaczony jest przede wszystkim dla firm, w których występuje dział handlowy i wieloetapowy proces sprzedaży. Wspiera proces pozyskiwania nowych klientów, projektów, stałych odbiorców końcowych, a także dystrybutorów. CRM wspiera również proces utrzymania relacji z klientami, up-selling, cross-selling, wprowadzanie nowego produktu na rynek i inne. Oprogramowanie CRM to także narzędzie do budowania relacji z klientami oraz wdrożenia sprawnego kanału komunikacji w firmie.Przykłady branż, które wspiera Synergius CRM


CRM dla branży agencji reklamowych i marketingowych

System CRM wspiera wszystkie najważniejsze obszary działalności firm operujących w branży reklamowej i marketingowej. Pomaga budować długotrwałe relacje z klientami, ułatwia zarządzania sprzedażą i projektami, a także umożliwia organizację pracy określonych zespołów.


Więcej o CRM w branży agencji reklamowych i marketingowych


CRM dla branży artykułów biurowych i szkolnych

System CRM wspiera branżę artykułów biurowych i szkolnych w sprzedaży produktów do odbiorców końcowych, czyli firm i szkół. Jest to sprzedaż cykliczna, która polega na stałym zaopatrywaniu odbiorcy w produkty.


Więcej o CRM w branży artykułów biurowych i szkolnych


CRM dla branży audio-video

System CRM dla branży audio-video to oprogramowanie, którego zadaniem jest wsparcie działu sprzedaży w procesie pozyskiwania nowych projektów na nagłośnienia podczas wydarzeń, a także w procesie rozwoju kanału sprzedaży przez dystrybutorów.


Więcej o CRM w branży audio-video


CRM dla branży artykułów kosmetycznych

Synergius CRM to rozwiązanie CRM, które zwiększa efektywność handlowców. CRM w branży kosmetycznej pomaga uporządkować procesy sprzedażowe, aby maksymalnie usprawnić sposób pozyskiwania stałych odbiorców na produkty kosmetyczne.


Więcej o CRM w branży kosmetycznej


CRM dla branży artykułów weterynaryjnych

System CRM wspiera branżę weterynaryjną pomagając handlowcom pozyskiwać klientów, czyli gabinety weterynaryjne, do których będą cyklicznie dostarczać produkty.


Więcej o CRM w branży weterynaryjnej


CRM dla branży chemii gospodarczej

CRM dla branży chemii gospodarczej to rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które zajmują się dystrybucją hurtową produktów. CRM automatyzuje działania handlowców i wspiera ich w aktywnym poszukiwaniu dystrybutorów lub klientów końcowych na rynku B2B.


Wiecej o CRM w branży chemii gospodarczej


CRM dla branży dystrybucji hurtowej

Jednym z najważniejszych elementów strategii biznesowej w branży dystrybucyjnej są relacje firmy z otoczeniem. Synergius CRM odpowiada na specyfikę sektora, umożliwiając obsługę wielu procesów, w tym pozyskiwania i utrzymywania relacji z kontrahentami i pośrednikami oraz samego procesu wprowadzania nowych produktów na rynek.


Wiecej o CRM w branży dystrybucji hurtowej


CRM dla branży finansów i ubezpieczeń

CRM dla branży finansów i ubezpieczeń to narzędzie, które nie tylko ułatwi spełnianie określonych regulacji prawnych, ale i wesprze koordynację pracy, zarządzanie poszczególnymi szansami sprzedaży oraz bezpieczne przechowywanie wszystkich najważniejszych danych.


Wiecej o CRM w branży finansów i ubezpieczeń

CRM dla fotowoltaiki

Synergius CRM to narzędzie dla handlowców i kierowników zajmujących się aktywną sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. Pozwala uporządkować aktualnie prowadzone procesy, a także zbierać i analizować dane sprzedażowe. System CRM dla fotowoltaiki wspiera firmy, które współpracują zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi.


Wiecej o CRM dla fotowoltaiki


CRM dla branży gastronomicznej

CRM dla branży gastronomicznej to system, z którym uporządkujesz i usprawnisz proces pozyskiwania nowych klientów i projektów na dostarczanie maszyn gastronomicznych.


Wiecej o CRM w branży gastronomicznej

CRM dla branży IT

System CRM dla branży IT to niezwykle przydatne narzędzie niezależnie od tego, czy firma skupia się na sprzedaży usług, oprogramowania, sprzętu czy też wszystkich tych rzeczy na raz. CRM kompleksowo wspiera dział sprzedaży, usprawnia zarządzanie oraz rozwijanie relacji z klientami. Sprawdź jak!


Wiecej o CRM w branży IT

CRM dla branży medycznej

System CRM dla branży medycznej to oprogramowanie, które wspiera dział sprzedaży w procesie sprzedaży maszyn i urządzeń medycznych do gabinetów kosmetycznych, dentystycznych, szpitali i innych placówek medycznych.


Wiecej o CRM w branży medycznej

CRM dla branży maszyn i urządzeń

System Synergius CRM dostosowany jest do specyfiki branży maszyn i urządzeń, umożliwiając jednoczesną obsługę wielu procesów w ramach prowadzonej strategii. Należy do nich między innymi wsparcie pełnego procesu kontaktu z kontrahentami - pozyskiwania, utrzymywania i rozwoju relacji - jak i stałego zwiększania zakresu Waszej współpracy oraz budowania sieci stałych odbiorców.


Wiecej o CRM w branży maszyn i urządzeń

CRM dla branży okien, drzwi i bram

Synergius CRM w branży okien, drzwi i bram pomoże uporządkować procesy sprzedażowe Twojej firmy, maksymalizując sprzedaż i usprawniając pozyskiwanie klientów za pośrednictwem szeregu narzędzi wspierających pracę na każdym poziomie organizacji.


Wiecej o CRM w branży okien, drzwi i bram


CRM dla branży rolniczej

Program CRM dla branży rolniczej, który wspiera sprzedaż maszyn i urządzeń oraz proces zaopatrywania w nawozy, nasiona i inne.


Więcej o CRM w branży rolniczej


CRM dla branży usługowej

Synergius CRM sprawdzi się w każdej firmie usługowej, wspierając budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, efektywne zarządzanie szansami sprzedaży oraz obniżając koszty operacyjne i oszczędzając czas pracowników.


Więcej o CRM w branży usługowej


CRM dla branży zaopatrzenia biznesu

System CRM w branży zaopatrzenia biznesu wesprze szeroko rozumiany proces budowania sieci stałych odbiorców, wprowadzanie nowych produktów na rynek, a także rozwój relacji z kontrahentami i zwiększanie zakresu współpracy.


Więcej o CRM w branży zaopatrzenia biznesu

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz