System CRM dla Twojej branży


Przykłady wspieranych branż

Synergius CRM to system CRM dla firm, którego zadaniem jest wsparcie handlowców w procesie przedaży. Program CRM może być wykorzystany w każdej branży. Przeznaczony jest przede wszystkim dla firm, w których występuje dział handlowy i wieloetapowy proces sprzedaży. Wspiera proces pozyskiwania nowych klientów, projektów, stałych odbiorców końcowych, a także dystrybutorów. CRM wspiera również proces utrzymania relacji z klientami, up-selling, cross-selling, wprowadzanie nowego produktu na rynek i inne. Oprogramowanie CRM to także narzędzie do budowania relacji z klientami oraz wdrożenia sprawnego kanału komunikacji w firmie.Przykłady branż, które wspiera Synergius CRM


CRM dla branży artykułów biurowych i szkolnych

System CRM wspiera branżę artykułów biurowych i szkolnych w sprzedaży produktów do odbiorców końcowych, czyli firm i szkół. Jest to sprzedaż cykliczna, która polega na stałym zaopatrywaniu odbiorcy w produkty.


Więcej o CRM w branży audio-video


CRM dla branży artykułów kosmetycznych

Synergius CRM to rozwiązanie CRM, które zwiększa efektywność handlowców. CRM w branży kosmetycznej pomaga uporządkować procesy sprzedażowe, aby maksymalnie usprawnić sposób pozyskiwania stałych odbiorców na produkty kosmetyczne.


Więcej o CRM w branży kosmetycznej


CRM dla branży artykułów weterynaryjnych

System CRM wspiera branżę weterynaryjną pomagając handlowcom pozyskiwać klientów, czyli gabinety weterynaryjne, do których będą cyklicznie dostarczać produkty.


Więcej o CRM w branży weterynaryjnej


CRM dla branży audio-video

System CRM dla branży audio-video to oprogramowanie, którego zadaniem jest wsparcie działu sprzedaży w procesie pozyskiwania nowych projektów na nagłośnienia podczas wydarzeń, a także w procesie rozwoju kanału sprzedaży przez dystrybutorów.


Więcej o CRM w branży audio-video


CRM dla branży chemii gospodarczej

CRM dla branży chemii gospodarczej to rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które zajmuja się dystrybucją hurtową produktów. CRM automatyzuje działania handlowców i wspiera ich w aktywnym poszukiwaniu dystrybutorów lub klientów końcowych na rynku B2B.


Wiecej o CRM w branży chemii gospodarczej


CRM dla branży gastronomicznej

CRM dla branży gastronomicznej to system, z którym uporządkujesz i usprawnisz proces pozyskiwania nowych klientów i projektów na dostarczanie maszyn gastronomicznych.


Wiecej o CRM w branży gastronomicznej

CRM dla branży medycznej

System CRM dla branży medycznej to oprogramowanie, które wspiera dział sprzedaży w procesie sprzedaży maszyn i urządzeń medycznych do gabinetów kosmetycznych, dentystycznych, szpitali i innych placówek medycznych.


Wiecej o CRM w branży medycznej


CRM dla branży rolniczej

Program CRM dla branży rolniczej, który wspiera sprzedaż maszyn i urządzeń oraz proces zaopatrywania w nawozy, nasiona i inne.


Więcej o CRM w branży rolniczej

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz

WYPRÓBUJ ZA DARMO