Bezpieczeństwo w systemie CRM

Jak chronimy dane Twoje i Twoich klientów?

Zapewniamy międzynarodowe standardy bezpieczeństwa informacji

Jako producent systemu Synergius CRM wdrożyliśmy światowe normy bezpieczeństwa informacji, uzyskując kluczowy dla zarządzania danymi certyfikat ISO/IEC 27001. To oznacza, że wszystkie rozwiązania tworzone i rozwijane przez naszą firmę spełniają najwyższe standardy zabezpieczenia przepływu informacji.

Bezpieczny system CRM
Więcej na temat certyfikatu przeczytasz tutaj.

Certyfikacja ISO/IEC 27001 to pewność, że powierzone przez Państwa dane są całkowicie bezpieczne. Co ważne, raz na trzy lata przechodzimy audyt potwierdzający stosowanie wypracowanych procedur i zabezpieczeń.

 • Spełniamy rygorystyczne wymogi prawne dotyczące ochrony danych.
 • Minimalizujemy ryzyko potencjalnych incydentów wpływających na przepływ danych.
 • Przygotowaliśmy schematy działań pozwalające natychmiast reagować.

Stabilny hosting u najlepszych dostawców

Gdy decydujesz się na wynajem systemu powierzasz nam także jego utrzymanie oraz przechowywanie danych. W takim przypadku masz pewność, że Twój system CRM zainstalowany jest w jednym z najbardziej zaawansowanych Data Center w Europie. Dane przetwarzane są na terenie Unii Europejskiej, zgodnie z wymogami RODO.

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Rozbudowane zarządzanie uprawieniami

Nasze rozwiązanie do zarządzania sprzedażą zostało zbudowane z myślą o bezpieczeństwie informacji w nim przechowywanych, dlatego wyposażyliśmy je w zaawansowane mechanizmy zarządzania uprawnieniami.

Synergius CRM to rozwiązanie o wyjątkowo rozbudowanych (w skali rynku) możliwościach zarządzania dostępem do poszczególnych informacji. System pozwala administratorowi systemu na samodzielne przyznawanie bądź odbieranie dostępu do funkcji, obszarów systemu, a także konkretnych informacji (np. cen, czy adresów klientów).

 • Określaj do których elementów systemu mają mieć dostęp handlowcy.
 • Zabezpiecz system przed dokonaniem zmian przez niepowołanych pracowników.
 • Elastycznie zarządzaj uprawnieniami w poszczególnych profilach.
Bezpieczny system CRM dzięki uprawnieniom

Bezpieczne logowanie użytkowników

Nasz system CRM stoi na straży bezpieczeństwa danych na każdym kroku. Jednym z nich jest logowanie. Administrator systemu może zdecydować o sile hasła (liczba znaków i ich zróżnicowanie) oraz o częstotliwości wymuszania na użytkowniku jego zmiany na inne.

Konto użytkownika blokowane jest po kilkukrotnej próbie zalogowania się błędnym hasłem. W takiej sytuacji wyłącznie administrator ma możliwość ponownej autoryzacji konta. Maksymalną liczbę prób zalogowania także ustala administrator. To dodatkowe zabezpieczenie przed usiłowaniem włamania na konto użytkownika.

Bezpieczne logowanie do systemu CRM

Kontrola stabilności

Wdrożony przez nas mechanizm monitorowania pracy systemu CRM pozwala błyskawicznie wychwytywać nieprawidłowości działania naszych rozwiązań i natychmiast na nie reagować. Dotyczy to zarówno stabilności pracy jak i prawidłowości wykonywania kopii zapasowych. Powiadomienie zostaje przekazane do zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie systemu. Ten z kolei może szybko zweryfikować źródło problemu i przywrócić właściwe funkcjonowanie.

Automatyczne kopie bezpieczeństwa

W przypadku, gdy wynajmujesz Synergius CRM, możemy tworzyć dla Twojej firmy codzienne, zapasowe kopie systemu. To kolejny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i ochronę Waszych danych. Backup Twoich danych przechowywany jest bezpiecznie w osobnym miejscu. W razie pojawienia się problemów z dostępem do serwera jesteśmy w stanie szybko przywrócić dane zapisane w kopii zapasowej.

Regularne aktualizacje

Stale pracujemy nad jakością naszego oprogramowania, dlatego na bieżąco wydajemy aktualizacje systemu Synergius CRM. Robimy wszystko, aby Twoja firma pracowała na aktualnym oprogramowaniu, zgodnym z najnowszymi dostępnymi standardami.

Informacje

 • O nas
 • Kontakt
 • Konsultacja online
 • Bezpieczeństwo
 • Klienci
 • Case Studies
 • Finansowanie
 • FAQ
 • RODO
 • Dla partnera

Na początek

Wiedza o CRM

Integracje