Kim jesteśmy?

O Questy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą Questy – doświadczonym producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu, w tym systemu Synergius CRM. Od 2002 roku działamy na polskim rynku B2B, wspierając klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, które pomagają realizować założone strategie i osiągać ambitne cele. Naszymi klientami są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań informatycznych, które wspierają rozwój biznesu. Chcemy przekazywać naszym klientom dopasowane i elastyczne narzędzia, które sprawią, że będą robić to, co robią, z jeszcze lepszymi efektami. W dłuższym okresie dążymy do zostania najlepszym dostawcą rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w organizacjach na całym świecie.

Od 2002 roku wspieramy klientów biznesowych
Ponad 1 000 zrealizowanych projektów
Przeszło 50 pasjonatów technologii w zespole
Więcej niż 100 000 użytkowników systemów

Nasze narzędzia wspierają obszary sprzedaży i zarządzania firmą oraz zleceniami. To systemy CRM, programy do zarządzania serwisem czy tez platformy do sprzedaży hurtowej online.

Współpracujemy z liderami z bardzo zróżnicowanych branż. Do grona naszych klientów należą miedzy innymi Interhandler, Grupa MTP, Kompania Piwowarska czy Krosno. Z naszego oprogramowania korzysta także wiele kilkuosobowych firm.

Dostarczane przez nas rozwiązania informatyczne wykorzystywane są każdego dnia przez tysiące użytkowników. I doceniane. Ich wartość podkreślają także wyróżnienia w wielu rankingach.

CRM – zarządzanie sprzedażą
Service Management – zarządzanie zleceniami serwisowymi
Platforma B2B – sprzedaż hurtowa online

Bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem. To, z jaką powagą traktujemy ten temat, potwierdzają zdobyty przez Questy certyfikat ISO 27001, współpraca z najlepszymi dostawcami przestrzeni serwerowej, a także wbudowane w nasze systemy mechanizmy zarządzania uprawnieniami.

Nasze rozwiązania

Aura Business
Synergius CRM
Automico B2B
Serwis Planner

Partner na dłużej

Wierzymy w to, że firmy, działając w duecie, potrafią zdziałać cuda. Szanujemy wiedzę i doświadczenie naszych partnerów. Właśnie dlatego staramy się dostarczać najlepszą ofertę partnerską na rynku. Oferujemy jasne zasady współpracy i dużą swobodę działania. Proponujemy formy partnerstwa dopasowane do możliwości. Szczegóły oferty skierowanej do partnerów znajdziesz tutaj.

Dlaczego my

To proste. Nasze rozwiązania integrują się z systemami ERP jak żadne inne. Stawiamy na skalowalność i elastyczność. Jesteśmy przekonani, że to oprogramowanie powinno pasować do potrzeb firmy, nie na odwrót. Wraz ze wzrostem wymagań dodajemy niezbędne funkcje. To wyklucza konieczność zmiany systemu na pewnym etapie rozwoju. Wszystkie nasze systemy są zgodne względem siebie. Można korzystać jednocześnie np. z CRMu i programu do serwisu. W perfekcyjnej harmonii. Niezmiennie, od 2002 roku.

Ugruntowana pozycja na rynku
Dopracowane integracje z ERP
Oprogramowanie oszczędzające czas i pieniądze
Ciągłe doskonalenie rozwiązań

Obserwuj nasze kanały społecznościowe i bądź na bieżąco

Facebook Questy
LinkedIn Questy
YouTube Questy

Informacje

  • O nas
  • Kontakt
  • Konsultacja online
  • Bezpieczeństwo
  • Klienci
  • Case Studies
  • Finansowanie
  • FAQ
  • RODO
  • Dla partnera

Na początek

Wiedza o CRM

Integracje