CRM dla dużej firmy


Twoja firma ma powyżej 50 pracowników i potrzebujesz indywidualnego wsparcia?

Szukasz systemu, który odpowie na Twoje niestandardowe potrzeby?CRM dla dużej firmy musi sprostać indywidualnym potrzebom przedsiębiorstwa. Wdrożenie systemu CRM w dużej firmie wiąże się z dostarczeniem niestandardowych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki biznesu.

Duże firmy w obszarze sprzedaży spotykają się z takimi problemami, jak np. brak sprawnego przepływu informacjiczy konieczność koordynowania pracy kilku działów sprzedażowych, które mogą znajdować się w różnych lokalizacjach. Dodatkowo system musi integrować się z programem ERP wykorzystywanym obecnie w przedsiębiorstwie.

System CRM dla dużej firmy może dopasować swoje funkcjonalności do problemów, które spotykają Twój biznes. Synergius CRM cechuje się duża elastyczność i szeroka gama możliwości, które pomogą skoordynować nawet najbardziej nietypowe procesy.Podstawowe funkcje systemu CRM dla dużej firmy
Co wyróżnia Synergius CRM?


Błyskawiczne wdrożenie

Szybkie i łatwe we wdrożeniu rozwiązania CRM.

Automatyczna integracja

Integracja z systemami ERP i automatyczna wymiana danych.

Elastyczność

System dopasowany do potrzeb użytkownika.

Przejrzystość

Prosty w obsłudze. Nie wymaga czasochłonnego szkolenia pracowników.
Obszary, które wspiera CRM dla dużej firmyKoordynacja pracy

Jedna z najważniejszych funkcji systemu CRM dla dużej firmy. Dzięki niej planowanie działań i ich koordynacja stają się łatwiejsze i zabierają mniej czasu. System przypomina o zaplanowanych zadaniach, a kierownik może monitorować ich wykonywanie. Praca staje się o wiele bardziej efektywna.Zarządzanie szansami sprzedaży

To narzędzie zostało stworzone dla handlowców, aby wesprzeć ich w skutecznej obsłudze klienta. Moduł dostarcza wiele gotowych raportów, które pozwalają odpowiedzieć na pytanie, dlaczego szanse są tracone, gdzie znajdują się wąskie gardła bądź który handlowiec pracował najefektywniej.Integracja z programem handlowym

Możliwość wymiany danych z programem handlowym jest dużym ułatwieniem w zarządzaniu ofertą handlową. Pełna lista integracji znajduje się tutaj.Zarządzanie ofertowaniem

Szybkie tworzenie ofert czy prawie automatyczne przekształcanie ofert w zamówienia to tylko niektóre plusy tej funkcji w systemie CRM. Ustandaryzowanie procesu ofertowania to jedna z najważniejszych funkcji systemu CRM dla dużej firmy.Baza wiedzy o kontrahentach

Dzięki spójnej bazie kontrahentów, firma może przechowywać w jednym miejscu niezbędne dane o klientach, partnerach biznesowych czy nawet konkurentach. Informacje są odpowiednio uporządkowane, kompletne i bezpieczne. Nie zginą wraz z odejściem pracownika.

Analiza sprzedaży

System CRM dostarcza zestaw raportów zarówno dla kadry kierowniczej, jak i dla handlowców. W systemie dostępne są takie raporty jak: konwersja lejka, utracone szanse, ranking kontrahentów, aktywność handlowców i inne.
Procesy wspierane przez system CRM • Budowa sieci stałych odbiorców końcowych
 • Wprowadzenie produktu na rynek
 • Utrzymanie współpracy i relacji
 • Ponowienia: up-selling i cross-selling
 • Budowa kanału sprzedażu pośredniej
 • Pozyskiwanie projektów
 • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
 • Dostosowanie oferty pod indywidualne wymagania klienta

Przykłady wspieranych branż • Maszyny i urządzenia
 • Sastronomiczna
 • Medyczna
 • Elektrotechniczna
 • Branża audio video
 • Rolnicza
 • Artykuły szkolne i biurowe
 • Weterynaryjna
Opinie klientów


Synergius CRM pomógł nam usystematyzować oraz kontrolować pracę z leadami oraz aktywnymi Klientami. Sporządzane na tej podstawie raporty pozwalają nam dużo celniej prospektować firmy, z którymi możemy podjąć współpracę oraz utrzymywać bieżące relacje z obecnymi partnerami.

Mateusz Fórmański

Kaantor.pl

Dla handlowca to narzędzie must‐have. Bez takiego wsparcia łatwo się pogubić, jeśli ma się dużo lead‐ów lub klientów. Synergius CRM pomógł nam uporządkować proces sprzedaży i zarządzanie szansami.

Katrzyna Nesterowicz

Polskie Radio Szczecin

CRM pozwala nam planować pracę i delegować zadania. Analiza efektywności sprzedaży jest szybsza dzięki raportom, których nie musimy już przygotowywać samodzielnie.

Jacek Olubiński

LOCO sp.j

Taki system to dla firmy duże ułatwienie. Zbieramy wszystkie ważne informacje o naszych klientach. To na co dzień pomaga sprzedawcom zachować profesjonalizm, porządkuje całą sprzedaż i pozwala zadbać o klienta.

Łukasz Bartosiak

Scapol sp. z o.o.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz