CRM dla małej firmy


Potrzebujesz oprogramowania dla firmy do 10 osób?

Twój biznes dopiero startuje i chcesz zacząć pracę w systemie CRM?System CRM dla małej firmy powstał, aby wspierać nie tylko średnie i duże przedsiębiorstwa, ale również mniejsze firmy, chcące stworzyć efektywny proces sprzedaży nowych produktów lub pozyskiwania nowych klientów.

System CRM dla małej firmy ułatwia gromadzenie danych o klientach, zarządzanie szansami sprzedaży oraz przepływ informacji w zespole.

Sprawdzony i prosty w obsłudze system CRM nie przytłoczy użytkowników niepotrzebnymi funkcjami.

Stojąc przed wyborem systemu CRM upewnij się, że producent oprogramowania będzie w stanie rozwijać system wraz z rozwojem Twojego biznesu.


Kluczowe funkcje systemu CRM dla małej firmy


Co wyróżnia system Synergius CRM?
Szybkie wdrożenie

Błyskawiczne i łatwe we wdrożeniu rozwiązania CRM.

Łatwa integracja

Integracja z systemami ERP i automatyczna wymiana danych.

Duża elastyczność

System dopasowany do potrzeb użytkownika.

Przejrzystość

Prosty w obsłudze. Nie wymaga czasochłonnego szkolenia pracowników.Obszary, które wspiera system CRM dla małej firmy
Szanse sprzedaży

Uporządkowanie procesu zarządzania szansami sprzedaży to jedna z najważniejszych funkcji systemu CRM. Synergius CRM wspiera handlowców w codziennej pracy. Kampanie sprzedażowe wskazują handlowcom, którymi szansami powinni się zająć w pierwszej kolejności, przypominają o zaplanowaniu zadań i zrealizowaniu celów na danym etapie.Organizacja pracy

Dzięki funkcji koordynowania pracy delegowanie zadań, zastępowanie pracowników czy monitorowanie ich działań jest o wiele łatwiejsze. Przypomnienia o spotkaniach i zadaniach sprawią, że pracownik nie zapomni o ważnym spotkaniu i skupi się np. na budowaniu relacji z klientami.Baza wiedzy o kontrahentach

Dane o klientach, które są gromadzone w systemie tworzą kokmpletną bazę wiedzy. Zawiera onawszystkie niezbędne informacje o klientach, notatki ze spotkań czy indywidualne ustalenia z kontrahentami. Baza jest zawsze aktualna i zawsze dostępna.Raportowanie

Raporty dostępne w systemie sprawią, że podejmowanie decyzji biznesowych przez kierownika staje się łatwiejsze. Automatyczne raportowanie wyników sprzedaży i pracy handlowców to duża oszczędność czasu. Raporty dotyczące kampanii sprzedażowych odpowiadają na kluczowe pytania np. 'dlaczego tracimy szanse sprzedaży?'.Zarządzanie ofertowaniem

Jedna z cech wyróżniających Synergius CRM. Oferty tworzą się szybko, pracownicy mogą planować do nich zadania czy przekształcać je w zamówienia. Oferty zawierają informacje o rabatach i cenach indywidualnych.Ten sam proces ofertowania dla wszystkich handlowców zapewnia także spójność w komunikacji z klientem.
Procesy wspierane przez system CRM


 • Budowa sieci stałych odbiorców końcowych
 • Wprowadzenie produktu na rynek
 • Utrzymanie współpracy i relacji
 • Ponowienia: up-selling i cross-selling
 • Budowa kanału sprzedażu pośredniej
 • Pozyskiwanie projektów
 • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
 • Dostosowanie oferty pod indywidualne wymagania klienta

Przykłady wspieranych branż


 • Maszyny i urządzenia
 • Gastronomiczna
 • Medyczna
 • Elektrotechniczna
 • Rozwiązania audio video
 • Rolnicza
 • Artykuły szkolne i biurowe
 • Weterynaryjna
Klienci o Synergius CRM


Synergius CRM pomógł nam usystematyzować oraz kontrolować pracę z leadami oraz aktywnymi Klientami. Sporządzane na tej podstawie raporty pozwalają nam dużo celniej prospektować firmy, z którymi możemy podjąć współpracę oraz utrzymywać bieżące relacje z obecnymi partnerami.

Mateusz Fórmański

Kaantor.pl

Dla handlowca to narzędzie must‐have. Bez takiego wsparcia łatwo się pogubić, jeśli ma się dużo lead‐ów lub klientów. Synergius CRM pomógł nam uporządkować proces sprzedaży i zarządzanie szansami.

Katrzyna Nesterowicz

Polskie Radio Szczecin

CRM pozwala nam planować pracę i delegować zadania. Analiza efektywności sprzedaży jest szybsza dzięki raportom, których nie musimy już przygotowywać samodzielnie.

Jacek Olubiński

LOCO sp.j

Taki system to dla firmy duże ułatwienie. Zbieramy wszystkie ważne informacje o naszych klientach. To na co dzień pomaga sprzedawcom zachować profesjonalizm, porządkuje całą sprzedaż i pozwala zadbać o klienta.

Łukasz Bartosiak

Scapol sp. z o.o.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz