System CRM dla branży audio-video

Jak zwiększyć sprzedaż urządzeń?

Synergius CRM to system CRM, którego zadaniem jest wsparcie działu sprzedaży w procesie pozyskiwania nowych projektów na nagłośnienia obiektów (np. podczas konferencji) oraz rozwoju kanału sprzedaży przez dystrybutorów. Do głównych zadań oprogramowania CRM dla branży audio-video można zaliczyć wsparcie handlowców w budowaniu trwałych relacji z klientami, zarządzaniu szansami sprzedaży oraz efektywnym planowaniu własnej pracy. To także narzędzie pracy kierownika, które wspiera go w skutecznym i efektywnym koordynowaniu i optymalizowaniu procesu sprzedaży, a także raportowaniu i prognozowaniu wyników działu handlowego.

Korzyści z wdrożenia CRM w branży audio-video

 • Większa sprzedaż urządzeń audio-video dzięki efektywnemu zarządzaniu szansami sprzedaży w procesie pozyskiwania nowych projektów.
 • Rozwój kanału sprzedaży pośredniej.
 • Duża oszczędność czasu dzięki automatyzacji wielu obszarów (np. automatyczne tworzenie raportów).
 • Dostęp do zawsze aktualnych informacji.
 • Szybka zastępowalność w przypadku nieobecności pracownika.
 • Zbudowanie stałych relacji z klientami dzięki profesjonalnej obsłudze zbudowanej na zebranych, uporządkowanych i szybko dostępnych danych.
 • Optymalizacja pracy działu sprzedaży.
 • Wiedza na temat przyczyn utraty szans.
 • Bezpieczeństwo danych.
 • Proste monitorowanie działań sprzedażowych przez zarząd.
 • Możliwość szybkiego zauważenia problemu i wdrożenia usprawnień.
 • Prostsze prognozowanie wyników.
 • Usprawniona komunikacja wewnątrz organizacji.
 • Obsługa kluczowych działań w jednym miejscu.W tej branży zaufali nam, między innymi:
Zobacz praktyczne wykorzystanie systemu CRM w branży audio-video.

Sprawdź, dlaczego firmy wybierają Synergius CRMSynergius CRM to dla nas doskonałe narzędzie, które bardzo pomaga nam w naszej codziennej pracy i wspomaga nasz rozwój. Szybko stał się naszą wewnętrzną platformą komunikacyjną. Bardzo cenimy sobie również współpracę z pracownikami firmy Questy, to profesjonaliści którzy szybko i efektywnie dostarczają nam tego czego potrzebujemy.

System CRM dla branży zaopatrzenia biznesu - opinie - pAudio Technologies

Piotr Radomski

pAudio Technologies

Wyzwaniem było uporządkowanie pracy zespołu, a szczególnie przedstawicieli handlowych. Rozwiązania Questy pozwoliły nam skoncentrować najważniejsze dane kontrahenta, takie jak: oferty, warunki handlowe, e-maile, umowy, ect. w jednym miejscu. „Karta kontrahenta” była dla nas prawdziwym kamieniem milowym.

CRM w firmach branży audio video - opinie - Vector SH

Wojciech Kołodziejczyk

Vector Systemy Higieniczne

Dla handlowca to narzędzie must‐have. Bez takiego wsparcia łatwo się pogubić, jeśli ma się dużo lead‐ów lub klientów. Synergius CRM pomógł nam uporządkować proces sprzedaży i zarządzanie szansami.

CRM dla firm z branży audio video - opinie - Polskie Radio Szczecin

Katrzyna Nesterowicz

Polskie Radio Szczecin

CRM pozwala nam planować pracę i delegować zadania. Analiza efektywności sprzedaży jest szybsza dzięki raportom, których nie musimy już przygotowywać samodzielnie.

CRM przedsiębiorstwa audio video - opinie - Loco

Jacek Olubiński

LOCO sp.j

Taki system to dla firmy duże ułatwienie. Zbieramy wszystkie ważne informacje o naszych klientach. To na co dzień pomaga sprzedawcom zachować profesjonalizm, porządkuje całą sprzedaż i pozwala zadbać o klienta.

CRM dla branży audio video - opinie - Scapol

Łukasz Bartosiak

Scapol sp. z o.o.

Jak Synergius CRM wspiera proces sprzedaży urządzeń i pozyskiwania dystrybutorów w branży audio-video?

Baza produktów audio-video

W systemie możesz stworzyć bazę produktów lub zaimportować te dane z systemu zewnętrznego (np. Subiekt, Optima). W ten sposób, w jednym miejscu, zostaną dodane kolejne niezbędne informacje, do których handlowiec powinien mieć szybki dostęp. Zawsze aktualna baza urządzeń pomaga uniknąć problematycznych sytuacji związanych np. z oferowaniem nieaktualnych produktów lub załączaniem błędnych cen do oferty.

Pozyskiwanie nowych projektów lub dystrybutorów

Synergius CRM w branży audio-video wspiera min. dwa główne procesy - pozyskiwanie nowych projektów i rozwój kanału sprzedaży pośredniej.

Widok procesu sprzedaży skupia w jednym miejscu wszystkie szanse sprzedaży przypisane do danej kampanii. Ikony na szansach informują handlowców o konieczności podjęcia aktywności. Natomiast rozbudowana wyszukiwarka pozwala w szybki sposób wyszukać konkretną szansę.

Cele w szansie informują handlowca jakie czynności powinien wykonać na danym etapie szansy np. zbadać potrzeby, pozyskać informację o budżecie, przygotować ofertę, pozyskać podpisane zamówienie.

Analiza działań sprzedaży

System zbiera oraz grupuje dane i na ich podstawie dostarcza kierownikom cennych informacji. Jeden z raportów przedstawia przyczyny utraty szans sprzedaży w danym okresie. Dzięki niemu zarząd może zdecydować - czy i jakie działania naprawcze wprowadzić.

Dostępne raporty dotyczą ofertowania, zamówień, faktur i rozliczeń, aktywności handlowców oraz pracy z szansami sprzedaży (np. przyczyny utraty szans, konwersja lejka).


Jedna, spójna baza kontrahentów

Synergius CRM wspiera firmy sprzedające rozwiązania audio-video także w zakresie tworzenia spójnej bazy kontrahentów. To miejsce, w którym zbierane są wszystkie informacje o współpracy z danym kontrahentem.

Takie rozwiązanie pozwala na przejęcie szansy sprzedaży przez innego handlowca i szybkie zorientowanie się w sytuacji dowolnego klienta. To także sposób na zabezpieczenie danych. Przechowywanie ich w jednym miejscu oraz zabezpieczenie uprawnieniami daje pewność, że dane nie znikną.

Sprawne planowanie pracy

System CRM dla branży audio-video wspiera planowanie pracy. Jako użytkownik systemu masz do dyspozycji kalendarz z możliwością wyświetlenia zadań innych osób. Dzięki temu szybko możesz zaplanować wspólne spotkanie.

Zadania w systemie CRM możesz wiązać np. z szansą sprzedaży oraz kartą klienta. Nie ważne w jakim miejscu systemu dodasz zadanie, jeżeli zostanie powiązane z klientem - zobaczysz wszystkie informacje w jego karcie. W ten sposób powstaje historia współpracy z tym klientem, która umożliwia profesjonalną obsługę. Dzięki powiadomieniom do zadań handlowiec nie pominie ważnego spotkania.

Ofertowanie

Synergius CRM umożliwia zachowanie spójności i wdrożenie atrakcyjnego standardu ofertowania. Handlowcy mogą w kilka sekund stworzyć ofertę. Wystarczy wybrać klienta, a jego dane uzupełnią się automatycznie. Dane z oferty możesz prawie automatycznie przenieść na zamówienie. Wszystkie oferty powiązane są z kartami kontrahentów. Oferty powstają na podstawie edytowalnego szablonu, który możesz dopasować wizualnie do swojej marki (kolorystyka, logo, obrazy).


Integracja z programem handlowo-magazynowym

Integracja programu Synergius CRM z systemami ERP jest jedną z najważniejszych funkcji. Dostarczajmy sprawdzone rozwiązania w zakresie integracji z popularnymi systemami handlowo-magazynowymi. Współpraca z zewnętrznym rozwiązaniem umożliwia pogląd faktur i rozliczeń, stanów magazynowych, indywidualnych cen i rabatów z systemu zewnętrznego.