WDROŻENIE SYSTEMU CRM

Przekonaj się, jak pracujemy

Wdrożenie systemu CRM

System Synergius CRM jest dostarczany wraz ze skonfigurowanymi procesami, dzięki czemu można błyskawicznie rozpocząć jego eksploatację (naturalnie tę konfigurację możesz zmienić). Wdrożenie składa się z 3 prostych kroków i trwa bardzo krótko.

Krok 1 – Instalacja systemu na serwerze

Pierwszym krokiem w czasie wdrożenia jest zainstalowanie naszego systemu na serwerze. W zależności od Twojej decyzji system może zostać zainstalowany na serwerze, którym już dysponujesz lub może zostać zainstalowany na serwerze dzierżawionym od nas. Najczęściej ten krok nie trwa dłużej niż 1 dzień.

Krok 2 – Uruchomienie modułu integracji z programem handlowym

Jeśli wdrożenie wymaga wymiany danych z Twoim programem handlowo‐magazynowym, 1 dzień poświęcamy na uruchomienie i konfigurację modułu integracyjnego.

Krok 3 – Szkolenie

Ostatnim etapem jest szkolenie, dzięki któremu sprawnie i szybko będziesz mógł poruszać się po systemie oraz nauczysz się nim zarządzać, a także dopasowywać go do swoich potrzeb. Realizacja tego zadania mieści się w 1 dniu roboczym.
Od tego momentu możesz korzystać z w pełni funkcjonalnego systemu CRM.

Ważną zaletą systemu Synergius CRM jest również to, iż system może być w dalszym ciągu konfigurowany zgodnie z pojawiającymi się potrzebami. O obszarach, w jakich możliwa jest dalsza konfiguracja i rozwój systemu, możesz przeczytać tutaj.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób nasz system CRM może zrealizować potrzeby Twojej firmy?