Umów się na prezentację

Usiądź wygodnie, za chwilę wszystkiego się dowiesz

Umów się na bezpłatną prezentację.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.

Krótka, bezpłatna prezentacja systemu to najlepszy sposób na zapoznanie się z Synergius CRM. Bo kto zna go lepiej, niż my sami? Zdalne omówienie zajmie Ci zdecydowanie mniej czasu w porównaniu do samodzielnego przeklikiwania się przez wersję demonstracyjną.


Czego dowiesz się w czasie prezentacji?

W tym czasie skupimy się wyłącznie na funkcjach, które odpowiadają procesom zachodzącym w Twojej firmie. Nie będziemy opowiadać o wszystkich możliwościach systemu, bo na to nie wystarczyłby cały dzień. Wskażemy konkretne sposoby na konkretne problemy firmy. To wszystko sprawia, że już po kilkunastu minutach poznasz odpowiedzi na swoje pytania i dowiesz się, czy to rozwiązanie, którego szukasz.