Operacje masowe w CRM


Działaj szybko i sprawnie

Operacje masowe to funkcja, która umożliwia szybką edycję wielu danych za pomocą kilku kliknięć. Synergius CRM wspiera działania masowe na kontrahentach, osobach kontaktowych oraz produktach. Dzięki czemu praca w systemie jest zdecydowanie szybsza. Zaoszczędzony czas możesz natomiast wykorzystać na budowanie relacji z klientem.


Operacje masowe na kontrahentach

Chcesz zlecić pracownikowi kontakt z wybranymi firmami? Wystarczy, że stworzysz grupę na podstawie atrybutu i dodasz raz zadanie. CRM przypisze to zadanie wybranym pracownikom oraz wszystkim kontrahentom z grupy.


Operacje masowe na osobach kontaktowych

Narzędzie pozwala na przygotowanie grupy docelowej do wysyłki masowej. Jeżeli chcesz wykonać mailing z okazji promocji, bardzo szybko możesz precyzyjnie określić zbiór kontrahentów. Wystarczy, że stworzysz grupę na podstawie atrybutu. Wszystkie osoby kontaktowe z tym atrybutem otrzymają mailing.

Korzystasz z zewnętrznego systemu do wysyłki e‐maili i nie chcesz z tego zrezygnować? Stwórz grupę i eksportuj kontrahentów do pliku CSV lub zapytaj o możliwości integracji systemów, aby działo się to automatycznie.


Operacje masowe na produktach

Jednym działaniem możesz edytować wiele produktów. Możesz zmieniać ich opisy, ceny czy załączać pliki, a także dodawać produkty do kategorii i grup produktów. W jednej chwili możesz także eksportować wszystkie produkty do pliku CSV.


Operacje masowe — najważniejsze funkcje

  • Dodawanie kontrahentów do schowka na podstawie zaawansowanego wyszukiwania
  • Masowe zlecanie zadań dotyczących wybranej grupy kontrahentów
  • Masowa wysyłka e‐maili do wybranej grupy kontrahentów (mailing)
  • Masowa edycja danych kontrahentów
  • Masowa edycja produktów

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz