Integracja z wieloma kalendarzami


CRM zintegrowany z CalDav

System CRM to nie jedyne miejsce, w którym planujesz swoje zadania. Być może korzystasz też z kalendarza w swoim telefonie, gdy akurat jest pod ręką i szybko chcesz zapisać jakiś ważny termin. Synergius CRM automatycznie przeniesie dla Ciebie te informacje między terminarzami. Jak to możliwe? Zadba o to integracja z CalDav!


Integracja CRM z innymi kalendarzami


Bez względu na to, czy Twój smartfon posiada system operacyjny iOS czy Android, możesz zsynchronizować jego wewnętrzny kalendarz z tym, który prowadzisz po stronie systemu CRM, tak aby zaplanowane w jednym z nich zadania, pojawiły się też w drugim. Spokojnie, zapisana data imienin cioci nie pojawi się wśród listy służbowych obowiązków :). Wszystko za sprawą protokołu CalDav zintegrowanego z CRM, którego ogromną zaletą jest obustronna synchronizacja kalendarzy. W przypadku iOS, system CRM może się integrować z kalendarzem wbudowanym zarówno w iPhone, MacBook jak i iPad. W Androidzie wymiana może odbywać się pomiędzy urządzeniami z tym systemem na pokładzie (telefon, tablet).
System CRM zintegrowany z mobilnym kalendarzem Google


To nie wszystko. Nie każdy korzysta z kalendarza wbudowanego w urządzenie mobilne. Wiele osób preferuje kalendarz Google, do którego może się zalogować nawet po zmianie np. telefonu, bez utraty zapisanych terminów. I tu też zadziała integracja CRM z CalDav. W mobilnej aplikacji kalendarza Google zobaczysz wszystkie zadania z systemu Synergius CRM i odwrotnie. Zarówno korzystając z systemu iOS jak i Android!


Jak to działa?


Integracja CRM z CalDav działa dwustronnie, to znaczy że zadania przesyłają się między obydwoma kalendarzami. Jednak to mogłoby być nieco niewygodne, gdyby wszystko co planujemy w swoim prywatnym kalendarzu na telefonie, pojawiało się też w służbowym terminarzu. I na to mamy rozwiązanie! Wszystkie zadania, które dodasz z poziomu systemu CRM, automatycznie zostaną przesłane przez protokół CalDav do kalendarza na smartfonie. Jeśli chcesz, aby termin dodany na urządzeniu mobilnym przeniósł się do CRM, przy jego zapisywaniu wystarczy, że wskażesz kalendarz, w którym ma się pojawić. Dzięki temu zyskujesz kontrolę nad terminarzem z obowiązkami zawodowymi i zobaczysz tylko te zadania, które w danej sytuacji są faktycznie dla Ciebie istotne.


Korzyści


System CRM zintegrowany z innymi kalendarzami to ogromne ułatwienie i przyspieszenie pracy.

  • Oszczędność czasu - korzystasz z tego kalendarza, do którego w danej chwili masz najszybszy dostęp.
  • Wygoda użytkowania - nie musisz przepisywać zadań ani przełączać się między osobnymi narzędziami.
  • Obustronna wymiana danych - przesyłanie zadań z kalendarzy w obie strony.

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz