INTEGRACJA CRM Z SUBIEKTEM GT


System Synergius CRM jest prostym i intuicyjnym systemem, który pozwala na efektywne zarządzanie siłami sprzedaży. Wykorzystanie systemu CRM w firmie umożliwia gromadzenie wiedzy na temat klientów i jej późniejsze udostępnianie. Program CRM daje także możliwość sprawnego zarządzania procesem ofertowania i pojawiającymi się szansami sprzedaży. Wdrożenie systemu Synergius CRM przebiega w szybki i prosty sposób, dzięki czemu w krótkim czasie możliwe jest podniesienie wyników sprzedaży poprzez efektywne zarządzanie działem sprzedaży z wykorzystaniem systemu CRM.


Główne problemy, jakie rozwiązuje integracja CRM z Subiektem GT

  • Automatyczna aktualizacja oferty, która eliminuje możliwość wystąpienia pomyłki przy przepisywaniu danych oraz redukuje koszty związane z tą czynnością.
  • Przeniesienie realizowanych zamówień w sposób automatyczny z systemu Synergius CRM do programu Insert Subiekt GT, dzięki czemu oszczędzasz czas, jaki byłby potrzebny na ich przepisanie.
  • Zautomatyzowany proces przeniesienia dokumentów handlowych z programu Insert Subiekt GT do systemu Synergius CRM.


Zakres, w jakim odbywa się integracja CRM z Subiektem GT

  • kartoteki klientów, limity, poziomy cenowe i rabaty,
  • towary, ceny, stany magazynowe,
  • sprzedaż i rozliczenia,
  • dokumenty magazynowe,
  • zamówienia.

Zasada działania integracji CRM z Subiektem GT

Proces integracji zachodzi w sposób zautomatyzowany. Pracownik Twojego działu handlowego otrzymuje bieżące informacje o stanie faktur danego klienta oraz o aktualnych stanach magazynowych. Do systemu Synergius CRM w sposób automatyczny przeniesione zostają również wybrane dane o produktach, kontrahentach, cenach i rabatach. Zamówienia, jakie realizują Twoi handlowcy w systemie Synergius CRM, zostają przeniesione do programu Subiekt GT w sposób automatyczny — bez konieczności przepisywania, co minimalizuje ryzyko wystąpienia błędu.

integracja crm z subkietem gt w systemie crm korelacja

Zapytaj o szczegóły integracji systemu CRM z Twoim ERP‐em!

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz