INTEGRACJA CRM Z NAVIREO


System CRM to narzędzie ułatwiające koordynację procesów sprzedażowych. Widać w nim z jakimi firmami handlowcy obecnie rozmawiają, jakie umowy negocjują i jakie produkty sprzedają. Często nie jest to jednak jedyny program z jakiego przedsiębiorstwa korzystają. Jeśli zarządzasz produktami w ERP Navireo, Synergius CRM będzie dla niego komplementarną rozbudową. Oba narzędzia można ze sobą synchronizować, pracować na tych samych danych, ale z użyciem innych narzędzi. System CRM do zarządzania relacjami z klientami, a ERP do gospodarki magazynowej. Integracja CRM z Navireo sprawia, że cały proces jest spójny, a informacje płynnie przechodzą z działu do działu.


Co dla Ciebie oznacza integracja CRM z Navireo?

CRM zintegrowany z Navireo to duże usprawnienie pracy, jeśli w proces sprzedażowy zaangażowanych jest kilka osób bądź działów. Gdy handlowiec przygotuje ofertę, a klient ją zaakceptuje, jednym kliknięciem może ją przekształcić w zamówienie. To nie tylko ogromna wygoda i oszczędność czasu, ale też zabezpieczenie przed potencjalną pomyłką, która mogłaby nastąpić przy przepisywaniu anych. Integracja CRM z Navireo wysyła informację o nowopowstałym zamówieniu, dzięki czemu automatycznie pojawia się ono też w systemie ERP. Z kolei wystawione faktury również będą widoczne z poziomu obu systemów, tak aby każdy pracownik, który powinien mieć do nich dostęp, mógł je szybko podejrzeć po stronie systemu, z którego korzysta.Jak w praktyce działa integracja CRM z Navireo?

Są trzy kluczowe parametry, które sprawiają, że CRM zintegrowany z Navireo działa sprawnie i efektywnie. Aby uruchomić wymianę danych między systemami nie potrzeba skomplikowanego wdrożenia. Wystarczy nam kilka godzin by skomunikować ze sobą oba programy. Czym charakteryzuje się integracja CRM z Navireo?

  • Jest dwustronna - synchronizacja zachodzi w obu kierunkach, zarówno import jak i eksport danych;
  • Działa przyrostowo - wszystkie dodane jako nowe informacje (np. stworzone zamówienie) przechodzą automatycznie z systemu CRM do Navireo;
  • Pełna synchronizacja raz na dobę - dodatkowo, aby sprawdzić czy któreś z istniejących danych nie zostały zedytowane, raz na dobę (zwykle w godzinach nocnych) ustawiana jest pełna synchronizacja, w toku której aktualizowane są wszystkie informacje w obu programach.


Jakie rodzaje danych obsługuje integracja CRM z Navireo?

System CRM zintegrowany z ERP pobiera z Navireo informacje o:

  • kontrahentach,
  • produktach,
  • stanach magazynowych,
  • fakturach.

Do Navireo natomiast eksportowane są zamówienia utworzone w systemie CRM.


integracja CRM z ERP Navireo

Co zyskujesz posiadając CRM zintegrowany z Navireo?

Mając rozwinięty biznes, z czasem potrzebujesz kolejnych systemów IT, które zautomatyzują powtarzalne czynności. Aby jeszcze bardziej to uprościć, warto zintegrować dwa kluczowe oprogramowania: ERP i system CRM. Takie połączenie stanowi świetną bazę do zarządzania niemal wszystkimi procesami sprzedażowymi przedsiębiorstwa. Co dzięki temu zyskujesz?

  • Oszczędzasz czas, bo nie musisz przeszukiwać dwóch odrębnych programów by znaleźć konkretną informację.
  • Minimalizujesz ryzyko popełnienia błędu, o który łatwo, ręcznie przepisując dane między dokumentami w odrębnych systemach.
  • Przyspieszasz pracę dzięki automatyzacji procesów - CRM zintegrowany z Navireo usprawnia niektóre żmudne i monotonne czynności wykonując je za Ciebie!


Chcesz, aby Twój CRM był zintegrowany z Navireo? Odezwij się do nas - powiemy Ci jak szybko to wdrożyć!

Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz