CRM w praktyce - vlog


Zarządzanie firmą za pomocą systemu CRM


CRM w zarządzaniu rozproszonym zespołem - zadania i zdarzenia

Jednym z głównych wyzwań, z jakimi musi się borykać kierownik rozproszonego zespołu sprzedażowego, jest kwestia sprawnej komunikacji oraz efektywnego organizowania czasu pracy podwładnym. System CRM, dzięki funkcji planowania zadań oraz monitorowania zdarzeń, jest w tym przypadku niezwykle przydatnym narzędziem.

Przeczytaj więcej
Sposób na udane wdrożenie systemów CRM

Idealnie dostosowany i bezproblemowo wdrożony system CRM to inwestycja, o jakiej marzy wiele przedsiębiorstw. W materiale tym pochylamy się nad kwestią wdrożenia systemów do zarządzania relacjami z klientami i tego, jak się do niego przygotować, aby zmaksymalizować swoją szansę na sukces.

Przeczytaj więcej
System CRM a marketing

Sprawne planowanie oraz efektywne monitorowanie pracy działu marketingu to podstawowe zadanie jego kierownika. Zadanie to może być o wiele łatwiejsze przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi, na przykład takich jak CRM wykorzystujący widoki kanban.

Przeczytaj więcej
Co to jest CRM?

Co to jest system CRM? Do czego najlepiej go stosować? Jakie są najważniejsze cechy i zalety systemów wspomagających zarządzanie relacjami z klientami? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w naszych materiałach.

Przeczytaj więcej
Lejek sprzedaży w teorii i praktyce

Czym jest lejek sprzedaży, jak go stworzyć i jak czerpać korzyści z jego analizowania - o tym wszystkim opowiadamy w kolejnym odcinku vloga o pracy z systemem CRM.

Przeczytaj więcej
5 pomysłów na budowanie relacji z klientami

W kolejnym odcinku naszego bloga o tym, jak system CRM może pomóc w zarządzaniu firmą, poruszamy temat relacji z klientami. Marta Kaźmierska, Business Development Manager w Questy, omawia sprawdzające się praktyki budowania relacji z klientami na podstawie swojego długoletniego doświadczenia w sprzedaży.

Przeczytaj więcej
TOP 5 funkcji w systemach CRM dla firm - RANKING 2020

W kolejnej odsłonie naszego vloga "System CRM w zarządzaniu" przedstawiamy ranking pięciu najpopularniejszych wśród naszych użytkowników funkcji. Sprawdź, jakie funkcje są niezbędne w dobrym CRM.

Przeczytaj więcej
Stosowanie CRM w miękkiej windykacji

Tematem kolejnego odcinka jest miękka windykacja w CRM. Aleksandra Sobczyńska, Business Development Coordinator w Questy, opowiada, na czym polega miękka windykacja oraz jak system CRM może wesprzeć ten proces.

Przeczytaj więcej
Zarządzanie szansami sprzedaży i kampaniami w CRM

W kolejnej odsłonie naszego vloga "System CRM w zarządzaniu", Piotr Szudrzyński, Business Development Manager w Questy, przedstawia temat kampanii i szans sprzedaży. Jak zorganizowanie tych procesów w systemie CRM może pomóc w ich optymalizacji? Zapraszamy.

Przeczytaj więcej
CRM - coś więcej niż program do ofertowania

Tematem kolejnego odcinka naszego vloga jest ofertowanie. CRM to bardzo praktyczny program do ofertowania, który pozwala na optymalizację tego procesu oraz uniknięcie całego szeregu problemów, które mogą w nim występować.

Przeczytaj więcej
Konfigurowalność i elastyczność systemu CRM

W kolejnej odsłonie vloga o zarządzaniu przedsiębiorstwem przy użyciu systemu CRM Joanna Kujawska, Marketing Manager w Questy, przybliża kwestię elastyczności tego narzędzia. Dlaczego warto wybrać wysoko konfigurowalny system? Po czym rozpoznać elastyczny CRM? O tym wszystkim w nowym materiale. Zapraszamy!

Przeczytaj więcej
Aplikacja CRM: sposób na pracę w terenie

W najnowszym odcinku naszego vloga o zarządzaniu przedsiębiorstwem za pomocą systemu CRM poruszamy temat pracy zdalnej. Wojciech Nosal, Business Development Manager w Questy, przedstawia aplikację CRM oraz możliwości pracy z wersją webową systemu.

Przeczytaj więcej
Jak zorganizować sprzedaż pośrednią?

W kolejnej odsłonie naszego vloga, w którym opowiadamy o wykorzystywaniu systemu CRM do zarządzania firmą, poruszamy temat budowy kanału partnerskiego. Marta Kaźmierska, Business Development Manager w Questy opisze, w jaki sposób sprzedaż pośrednia może być wsparta przez dobrej jakości system CRM.

Przeczytaj więcej
Integracja CRM z programem handlowo-magazynowym

Tematem najnowszego odcinka naszego vloga traktującego o zarządzaniu firmą w systemie CRM jest integracja tego rozwiązania z oprogramowaniem handlowo-magazynowym. Piotr Szudrzyński, Business Development Manager w Questy, opowiada o zakresie danych przesyłanych pomiędzy systemami, stronie technicznej tego procesu i korzyściach, jakie płyną z integracji.

Przeczytaj więcej
Raportowanie sprzedaży, czyli jak błyskawicznie raportować w CRM

W kolejnym odcinku naszego vloga o zarządzaniu firmą w CRM dowiesz się jak błyskawicznie raportować sprzedaż, dzięki narzędziom do analizy wbudowanym w system CRM.

Przeczytaj więcej
CRM online: narzędzia do pracy zdalnej

Tematem kolejnego odcinka naszego vloga z serii "System CRM w zarządzaniu" jest praca zdalna. Dowiesz się, jak radzić sobie z wyzwaniami wynikającymi z pracy na odległość oraz jakie wsparcie w tym zakresie oferuje CRM online.

Przeczytaj więcej
CELE sprzedażowe w CRM: JAK je określać

Z pewnością wiesz, jak wielkie znaczenie mają cele sprzedażowe w kontekście przyszłości Twojej firmy. Jak je określać, by przynosiły jak najwięcej korzyści? Obejrzyj ten odcinek i zdobądź niezbędną wiedzę na ten temat w ciągu kilku minut.

Przeczytaj więcej
NIEOBECNOŚĆ pracownika, czyli jak zapewnić CIĄGŁOŚĆ PRACY

Nieobecność pracownika wskutek rotacji to wyzwanie wielu firm. Jak przygotować się do zniknięcia pracownika i zadbać o zastępstwo? Obejrzyj ten odcinek i w kilka minut zdobądź potrzebną wiedzę.

Przeczytaj więcej
AUTOMATYZACJA SPRZEDAŻY w CRM: Jak zaoszczędzić czas

Sprzedajesz produkty lub usługi? Czujesz, że Ty lub Twoi pracownicy tracicie czas na wykonywanie zadań, które są proste i powtarzalne? Sprawdź jak możesz zautomatyzować Waszą pracę i zwiększyć efektywność zespołu.

Przeczytaj więcejZałóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz