Kim jesteśmy?

O Questy

O nas

Poznańska firmą IT - Questy Wdrożenia i Wsparcie. Producentem oprogramowania dla biznesu, w tym systemu Synergius CRM.

Wśród naszych klientów są małe, średnie i duże firmy. Dostarczamy im kompletne rozwiązania IT. Gotowe i te szyte na miarę. Naszym zadaniem jest przekazanie klientowi narzędzia, dzięki któremu będzie mógł robić to, co robi, jeszcze lepiej. Sprzedawać więcej, serwisować skuteczniej, pozyskiwać partnerów biznesowych mądrzej. To nasza misja i w to wierzymy.

Od 2002 roku wspieramy klientów biznesowych

Ponad 1 000 zrealizowanych projektów

Przeszło 50 pasjonatów technologii w zespole

Więcej niż 100 000 użytkowników systemów

Nasze narzędzia wspierają obszary sprzedaży i zarządzania firmą oraz zleceniami. To systemy CRM, programy do zarządzania serwisem czy tez platformy do sprzedaży hurtowej online.

Współpracujemy z liderami z bardzo zróżnicowanych branż. Do grona naszych klientów należą miedzy innymi Interhandler, Grupa MTP, Kompania Piwowarska czy Krosno. Z naszego oprogramowania korzysta także wiele kilkuosobowych firm.

Dostarczane przez nas rozwiązania informatyczne wykorzystywane są każdego dnia przez tysiące użytkowników. I doceniane. Ich wartość podkreślają także wyróżnienia w wielu rankingach.

CRM – zarządzanie sprzedażą

Service Management - zarządzanie zleceniami serwisowymi

Platforma B2B - sprzedaż hurtowa online

Bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem. To, z jaką powagą traktujemy ten temat, potwierdzają zdobyty przez Questy certyfikaty ISO 27001, współpraca z najlepszymi dostawcami przestrzeni serwerowej, a także wbudowane w nasze systemy mechanizmy zarządzania uprawnieniami.

Nasze rozwiązania


Partner na dłużej

Wierzymy w to, że firmy, działając w duecie, potrafią zdziałać cuda. Szanujemy wiedzę i doświadczenie naszych partnerów. Właśnie dlatego staramy się dostarczać najlepszą ofertę partnerską na rynku. Oferujemy jasne zasady współpracy i dużą swobodę działania. Proponujemy formy partnerstwa dopasowane do możliwości. Szczegóły oferty skierowanej do partnerów znajdziesz tutaj.

Dlaczego my

To proste. Nasze rozwiązania integrują się z systemami ERP jak żadne inne. Stawiamy na skalowalność i elastyczność. Jesteśmy przekonani, że to oprogramowanie powinno pasować do potrzeb firmy, nie na odwrót. Wraz ze wzrostem wymagań dodajemy niezbędne funkcje. To wyklucza konieczność zmiany systemu na pewnym etapie rozwoju. Wszystkie nasze systemy są zgodne względem siebie. Można korzystać jednocześnie np. z CRMu i programu do serwisu. W perfekcyjnej harmonii. Niezmiennie, od 2002 roku.

Ugruntowana pozycja na rynku

Dopracowane integracje z ERP

Oprogramowanie oszczędzające czas i pieniądze

Ciągłe doskonalenie rozwiązań

Ugruntowana pozycja na rynku

Dopracowane integracje z ERP

Oprogramowanie oszczędzające czas i pieniądze

Ciągłe doskonalenie rozwiązań

Obserwuj nasze kanały społecznościowe i bądź na bieżąco