O nas

Informacje o naszej firmie

Producent systemu CRM

Firma Questy to polski producent systemu CRM. Opracowany przez nas Synergius CRM jest w pełni mobilny. Jego zastosowanie pozwala na efektywne zarządzanie siłami sprzedaży oraz szansami na sprzedaż. System CRM, który Państwu proponujemy, wyposażony został w prosty i przejrzysty interfejs użytkownika, dzięki czemu nie jest wymagane długotrwałe szkolenie.


Wdrożenie systemu CRM

Synergius CRM to przede wszystkim szybkie wdrożenie systemu CRM w firmie. Ważną zaletą systemu są także szerokie możliwości konfiguracji, które pozwalają na dostosowanie do Państwa potrzeb takich obszarów jak: pulpity użytkowników, kartoteki kontrahentów, typy zadań i zdarzeń, uprawnienia użytkowników czy też atrybuty dokumentów.


Integracja z programem handlowym

Istotną zaletą Synergiusa jest również możliwość integracji systemu CRM z popularnymi programami handlowymi takimi jak: Symfonia Handel, Symfonia ERP, Comarch Optima, Subiekt GT i Asseco Wf‐Mag. Twoi pracownicy, korzystający z systemu Synergius CRM będą mogli w dowolnym momencie sprawdzić na swoich pulpitach rozliczenia swoich klientów. Automatycznie mogą zostać przeniesione także dane dotyczące produktów (wraz z ich cenami), stanów magazynowych oraz polityki cenowej. Dzięki temu handlowcy mogą mieć do nich dostęp z dowolnego urządzenia łączącego się z Internetem — bez względu na to, gdzie się znajdują.

Sprawdź, w jaki sposób Synergius CRM może usprawnić zarządzanie relacjami z klientami i podnoszenie wyników sprzedaży w Twojej firmie!


Systemy dedykowane

Jeżeli szukasz dedykowanego systemu CRM dla firmy o niestandardowych potrzebach lub wykorzystującej bardziej zaawansowany system ERP, zamów prezentację systemu Aura CRM, który jest odpowiedzią na wymagania średnich i dużych przedsiębiorstw.

O systemie AuraBusiness dowiesz się więcej na stronie www.aurabusiness.pl